„NIEPODLEGŁA. TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ” KONKURS

Muzeum Niepodległości w Warszawie ogłosiło kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu  „NIEPODLEGŁA. Tradycja  i współczesność” .Głównym celem konkursu jest  zapoznanie uczniów z problematyką odzyskania przez Polaków niepodległości  oraz kształtowanie postaw patriotycznych  w nawiązaniu do tradycji niepodległościowych narodu polskiego.

Bardzo cieszymy się, że z naszej szkoły  trzy uczennice  napisały prace literackie przepełnione patriotyczną wymową, osobistymi refleksjami i wspomnieniami o ich  pierwszym spotkaniu z Niepodległością. Są to:

Alina Okaj -klasa VII a

Aleksandra Wożniak -VII a

Jagoda Dąbek  -VIa

Prace uczennic zostały wysłane do Warszawy, ogłoszenie wyników nastąpi 10 listopada 2017r. Trzymamy kciuki!

Opiekun:

D.Begierska