DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE II

Dzień Babci i Dziadka w naszej na stałe wpisany jest w kalendarz imprez klasowycg i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Takie spotkanie miało miejsce w naszej szkole 8 lutego 2018 roku w auli szkolnej. Uczniowie 2a wraz z Paniami przygotowały program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tym świętem. W ten sposób wnuczęta mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadków swoje uczucia. Po występie goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez mamy. Była też okazja do wspólnych tańców z Dziadkami i Babcia mi. Na pamiątkę spotkania goście zostali obdarowany własnoręcznie zrobionymi prezentami. To był bardzo miło i wesoło spędzony czas...

Autor: Patrycja Kuś