Mini Liga Futsalu

W okresie jesienno-zimowym 2016/2017 w Ząbkowicach Śląskich organizowana była „Mini Liga Futsalu”.  Do udziału w turnieju Grzegorz Bartkiewicz zgłosił  trzy drużyny, występujące pod patronatem klubu z Ziębic w dwóch grupach wiekowych: klasy 1-3 oraz 4-6.

W każdej z drużyn występowali uczniowie naszej szkoły. Składy drużyn przedstawiają się następująco:

Klasy 1-3: „Bąble Sparty”: Kuba Witek, Michał Kluba,  Paweł Szczepański, Emanuel Maciantowicz, Kamil Tutla, Oskar Zieliński, Piotr Kabała, , Nikolas Iżyk

Klasy 4-6 : ”Sparta 1”:  Wojciech Krzeptoń, Błażej Torba,  Kamil Pintal,
Bartek Kluba, Tomasz Gnat, Damian Stawasz, Szymon Maślak

Klasy 4-6 : ”Sparta 2”: Bartek Górniak,Denis Walczak, Alan Górniak,
Wiktor  Góralik, Hubert Góralik, Remigiusz Frąszczak

Runda zasadnicza składała się z czterech turniejów. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

„Bąble Sparty” : III miejsce na 12 drużyn (w jednym turnieju niestety nie uczestniczyli)

”Sparta 1”:  I  miejsce na 12 drużyn

”Sparta 2”:  II miejsce na 12 drużyn

W dniu 11.02.2017 rozegrany zostanie wielki finał pomiędzy naszymi drużynami, podczas wielkich finałów ligi futsalu seniorów w Ząbkowicach śląskich. Jest to ogromny sukces piłki nożnej w wykonaniu ziębickiej młodzieży, a zwłaszcza uczniów naszej szkoły, gdyż w pokonanym polu pozostawili wiele drużyn teoretycznie mocniejszych.

Drużyny poprowadzili jako trenerzy: Przemysław Palmowski, Radosław Korchan, Grzegorz Krzeptoń a nad całością  projektu czuwał niezastąpiony  Grzegorz Bartkiewicz.  Składamy również podziękowania Dyrektorowi GCEiS  Panu Andrzejowi Regnerowi za zapewnienie transportu na dojazd do Ząbkowic Śląskich.